Biuro projektowe FRS ARCHITEKCI zostało założone w 2007 roku przez dwie absolwentki Wydziału Architektury i Urbanistyki Politechniki Krakowskiej z myślą o wymagających Inwestorach, którzy doceniają piękno, funkcjonalność i wygodę własnych przestrzeni do życia i pracy. Do każdego zlecenia podchodzimy w indywidualny sposób zawsze pracując z pasją i dużym zaangażowaniem. Naszą firmę cechuje dbałość o realizacje zamierzeń projektowych i inwestycyjnych w uzgodnionym terminie, określonym budżecie oraz w konkurencyjnych cenach.

Joanna Filemonowicz pasje artystyczno-architektoniczne wyniosła z domu rodzinnego, reprezentując trzecie pokolenie architektów. Swoją przygodę z architekturą kontynuowała studiując w Krakowie i Wielkiej Brytanii. Podczas projektowania szczególnie dba o stworzenie oryginalnego wystroju wnętrza, jego niebanalny design oraz dopracowanie każdego detalu. Kocha designerskie przedmioty i stare samochody.

Joanna Szydłowska poznawała niepow- tarzalny skandynawski design studiując i mieszkając w Danii. Miłośniczka nurtów ekologicznych i minimalizmu w architekturze wnętrz, doceniająca jednocześnie piękno wyszukanego detalu czasów Art Deco. Podczas projektowania poszukuje harmonii i elegancji przy użyciu naturalnych materiałów i nastrojowego oświetlenia.
© 2013 by
FRS ARCHITEKCI :: architektura kraków :: projekty domów