FRS ARCHITEKCI

Biuro projektowe FRS ARCHITEKCI zostało założone w 2007 roku przez dwie absolwentki Wydziału Architektury i Urbanistyki Politechniki Krakowskiej. Nasza pracownia powstała z myślą o wymagających Inwestorach, którzy doceniają piękno, funkcjonalność i wygodę własnych przestrzeni do życia i pracy. Do każdego zlecenia podchodzimy w indywidualny sposób zawsze pracując z pasją i dużym zaangażowaniem. Naszą firmę cechuje dbałość o realizacje zamierzeń projektowych i inwestycyjnych w uzgodnionym terminie, określonym budżecie oraz w konkurencyjnych cenach.

JOANNA FILEMONOWICZ

Joanna Filemonowicz pasje artystyczno-architektoniczne wyniosła z domu rodzinnego, reprezentując trzecie pokolenie architektów. Swoją przygodę z architekturą kontynuowała studiując w Krakowie i Wielkiej Brytanii. Posiada uprawnienia budowlane do projektowania architektonicznego bez ograniczeń. Jest członkiem Małopolskiej Okręgowej Izby Architektów. Podczas projektowania szczególnie dba o stworzenie oryginalnego wystroju wnętrza, jego niebanalny design oraz dopracowanie każdego detalu. Kocha designerskie przedmioty i stare samochody.

  • 603 096 347
  • jfilemonowicz@frs-architekci.pl

JOANNA SZYDŁOWSKA

Joanna Szydłowska studiowała architekturę w Krakowie oraz Kopenhadze. Studiując i mieszkając w Danii miała okazję poznać oryginalny, niepowtarzalny skandynawski design. Miłośniczka nurtów ekologicznych i minimalizmu w architekturze wnętrz, doceniająca jednocześnie piękno wyszukanego detalu czasów Art Deco. Podczas projektowania poszukuje harmonii i elegancji przy użyciu naturalnych materiałów i nastrojowego oświetlenia. Posiada uprawnienia budowlane do projektowania architektonicznego bez ograniczeń. Jest członkiem Małopolskiej Okręgowej Izby Architektów.

  • 505 098 567
  • jszydlowska@frs-architekci.pl