Stwórz niepowtarzalny świat dziecka

Urządzanie pokoju dla malucha jest niezwykłym przeżyciem. Po dziewięciu miesiącach oczekiwania witasz wreszcie na świecie kogoś, kto zmieni Twoje życie i dom. Chcesz, żeby dorastał w pięknym świecie i spełniał swoje marzenia. Dorastanie w przestrzeni, która dostarcza pozytywnych bodźców i stymuluje zmysły (link do artykułu o zmysłach) pomaga odważniej poznawać świat.

Łóżeczko – centrum świata
Niezbędnym meblem w pokoju malucha jest wygodne, bezpieczne łóżeczko dziecięce. Kolorowe, interaktywne szczebelki przyciągną jego wzrok, a różnorodne faktury materiałów, będą stymulowały zmysł dotyku, którym w pierwszych miesiącach intensywnie poznaje świat. Jeśli chcesz, żeby łóżko posłużyło dłużej niż kilka miesięcy, kup takie, które zmienisz później w sofkę. Osobny pokoik w pierwszych miesiącach życia wymaga wstawania w nocy na czas karmienia. Jak urządzić sypialnię, by ułatwić sobie życie i mieć malucha blisko siebie ? Dosuń łóżeczko niemowlęce do swojego łóżka lub korzystaj w pierwszych miesiącach z kołyski. Wybierz miękkie w dotyku pościele o kolorach i wzorach, które lubisz. Będą gwarancją dobrych snów.

Wasz mały świat
Potrzebujesz miejsca na sporą ilość rzeczy. Idealne meble do małego mieszkania, to meble wielofunkcyjne np. komoda z przewijakiem. Przydadzą się też pojemne szafy i podesty. Spanie i jedzenie, to najważniejsze potrzeby maleństwa. Kup wygodny fotel do karmienia i dyskretne źródło światła. Ciesz się wspólnymi chwilami. Nie gromadź dużej ilości zabawek. Praktyczna skrzynia pomoże Ci w utrzymaniu porządku. Na półkach ułóż książeczki, ulubionego pluszowego misia, czy szmacianką lalkę.

Bezpieczeństwo
Jak urządzić mieszkanie bezpieczne dla malucha? Wybieraj tylko te produkty, które mają odpowiednie atesty bezpieczeństwa. Sprawdź pod tym kątem: farby, lakiery do podłóg, tapety, meble i lampy. Zapomniałeś już jak to jest być dzieckiem. Pragnienie poznawania świata bywa czasem niebezpieczne. Meble pozbawione ostrych krawędzi pozwolą unikać bolesnych niespodzianek, odpowiednie zabezpieczenie szafy i szuflady nie przytrzasną małych rączek. Zabezpiecz kontakty i lampy.

Podziel się na:
  • Print
  • Digg
  • Sphinn
  • del.icio.us
  • Facebook
  • Mixx
  • Google Bookmarks
  • Blogplay
Ten wpis został opublikowany w kategorii 2013, Kraków, Meble VOX, Sypialnia, VOX, Wzornictwo, aranżacja wnętrz, architekci, architekt, architektura, architektura wnętrz, design, dzieci, dziecko, interior design, interior designer, meble dla dzieci, meble dla niemowląt, meble dziecięce, nowoczesne projekty wnętrz, projekt wnętrz, projektowanie wnętrz, projekty wnętrz, wnętrz, wnętrza, Łóżko, świat dziecka i oznaczony tagami , , , , , , , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>